Viski Fiyatları 2026: Güncel Fiyat Listesi (Tüm Markalar)

Viski fiyatları 2026 itibarıyla 70 cl şişede yaklaşık 1.185 TL’den başlıyor. Türkiye’de en çok tercih edilen markalarda Johnnie Walker Red Label ve Ballantine’s Finest 70 cl 1.550 TL, Jameson 1.750 TL, Johnnie Walker Black Label 1.995 TL, Jack Daniel’s Old No.7 2.050 TL ve Chivas Regal 12 ise 2.095 TL seviyesinde.

Bu sayfada tüm popüler viski markalarının güncel fiyatlarını bir arada bulabilirsiniz. Fiyatlar Eylül 2026 itibarıyla güncellenmiştir ve şehir, satış noktası, stok durumu ile kampanyalara göre değişiklik gösterebilir.

Viski Fiyatları 2026 — Hızlı Özet

Ürün / HacimFiyat
70’lik viski fiyatları (başlangıç)1.185 TL
Johnnie Walker Red Label 70 cl1.550 TL
Ballantine’s Finest 70 cl1.550 TL
Jameson 70 cl1.750 TL
Johnnie Walker Black Label 70 cl1.995 TL
Jack Daniel’s Old No.7 70 cl2.050 TL
Chivas Regal 12 70 cl2.095 TL
Jack Daniel’s Old No.7 100 cl2.800 TL

70’lik Viski Fiyatları Ne Kadar?

70 cl, Türkiye’de en yaygın viski şişe boyutudur. Güncel 70’lik viski fiyatları şöyle:

Ürün / HacimFiyat
Black Ram Whisky1.185 TL
The Famous Grouse1.300 TL
J&B Rare1.365 TL
Johnnie Walker Red Label1.550 TL
Ballantine’s Finest1.550 TL
Jameson1.750 TL
Johnnie Walker Black Label 12 YO1.995 TL
Jack Daniel’s Old No.72.050 TL
Chivas Regal 122.095 TL

Marka Bazlı Viski Fiyatları

Her markanın detaylı fiyat listesine kendi sayfasından ulaşabilirsiniz:

35’lik, 50’lik ve 100’lük Viski Fiyatları

35’lik Viski Fiyatları

Ürün / HacimFiyat
Bell’s655 TL
J&B Rare750 TL
Johnnie Walker Red Label850 TL
Ballantine’s Finest850 TL
Jameson925 TL
Johnnie Walker Black Label1.095 TL
Jack Daniel’s Old No.71.110 TL
Chivas Regal 121.150 TL

50’lik Viski Fiyatları

Ürün / HacimFiyat
J&B Rare1.035 TL
Johnnie Walker Red Label1.175 TL
Ballantine’s Finest1.175 TL
Jameson1.295 TL
Johnnie Walker Black Label1.545 TL
Jack Daniel’s Old No.71.560 TL
Chivas Regal 121.625 TL

100’lük Viski Fiyatları

Ürün / HacimFiyat
Black Ram Whisky1.615 TL
J&B Rare1.850 TL
Johnnie Walker Red Label2.095 TL
Ballantine’s Finest2.095 TL
Jameson2.350 TL
Johnnie Walker Black Label2.725 TL
Jack Daniel’s Old No.72.800 TL
Chivas Regal 122.875 TL

Sık Sorulan Sorular

Viski fiyatları neden artıyor?

Alkollü içkilere uygulanan Özel Tüketim Vergisi (ÖTV) yılda iki kez (ocak ve temmuz) Yurt İçi ÜFE oranında güncellenir. Bu da viski fiyatlarının düzenli olarak zamlanmasına yol açar.

En ucuz viski hangisi?

Güncel listede en uygun fiyatlı seçenekler Black Ram Whisky (70 cl 1.185 TL), Glen Talloch ve The Famous Grouse’tur. Detaylar için en ucuz viski yazımıza bakabilirsiniz.

Not: Fiyatlar referans niteliğindedir; satın almadan önce güncel etiketi kontrol edin. Alkollü içecekler 18 yaşından küçükler için uygun değildir.

Yorum yapın

iluma